ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАСЛОЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ

ВИРОБНИЦТВО • МОДЕРНІЗАЦІЯ • КОМПЛЕКТУЮЧІ ТА ЗАПЧАСТИНИ
ЖАРОВНІ Д.ЕНЕРДЖИ — ВИСОКОЯКІСНЕ ОБЛАДНАННЯ, ПРИЗНАЧЕНЕ ДЛЯ ОБРОБКИ НАСІННЯ ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР З МЕТОЮ ДОСЯГНЕННЯ МАКСИМАЛЬНО ЕФЕКТИВНОГО ВИДОБУТКУ ОЛІЇ. КЛЮЧОВОЮ ПЕРЕВАГОЮ Є ВИСОКОЕФЕКТІВНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ЖАРОВЕНЬ ТА ПІДВИЩЕНА ЗНОСОСТІЙКІСТЬ.

Компанія Д.ЕНЕРДЖИ виробляє обладнання різного типу, класу і необхідної комплектації з урахуванням всіх побажань замовника. Матеріально-технічна база власного виробництва дозволяє виробляти жаровні з внутрішнім діаметром від 2000 до 5000 мм з кількістю чанів 3-6-11.

У нас Ви зможете замовити жаровню з високоефективної продуктивністю від 25 до 1000 т/добу з урахуванням типу сировини, потужності Вашого підприємства та інших факторів.


Жаровня призначена для обробки насіння олійних культур. Обробка проводитися перед пресування для максимально ефектівної відобутку олії.

Обробка вихідного продукту в жаровні включає наступні основні операції:
  • нагрів м'ятки в чанах за допомогою теплопередачі від парових камер;
  • перемішування оброблюваної м'ятки в процесі нагрівання в чанах ножами мішалки;
  • послідовне переміщення м'ятки ножами мішалки через перепускні механізми днищах з верхніх чанів в нижні, де триває нагрів оброблюваної середовища в процесі її перемішування;
  • зволоження, в разі необхідності, м'ятки в першому чані за допомогою подачі «гострої» пари;
  • видалення з чанів зайвої вологи через аспірацію.

Жаровня представляє собою вертикальну колону, що складається з декількох чанів, які розташовані вертикально один над одним. Кожен чан складається з обичайки і днища, які мають парові камери для нагріву. Пар безперервно циркулює всередині системи, віддаючи своє тепло чанам і таким чином здійснюючи температурну обробку. Щоб рівень сировини в усіх чанах був однаковий, жаровня для маслоцеху має систему регулюючих клапанів. Передбачена автоматична система стеження за параметрами приладів, яка регулює температуру сировини на виході, однак можна здійснювати і ручний контроль. Кожен чан обладнаний мішалкою, закріпленою на вертикальному валові. Мотор-редуктор приводить в рух вал.

Для виготовлення чанів жаровні використовується конструкційна низьколегована сталь марки 09Г2С, яка має високі властивості зносостійкості і витримує вплив температурних режимів від -70 до +4250С в умовах багаторічних навантажень.

Вал жаровні виготовляється з паковки 3 групи, твердістю 270 НВ, стали 40Х.

При виготовленні жаровні застосовується потовщений металопрокат б = 12 ... 16мм, що забезпечує необхідний робочий тиск пара і гарантує довговічність конструкції. Аспіраційна труба виконується з нержавіючого металопрокату для забезпечення корозійної стійкості даного вузла.

У жаровні конструктивно передбачено регулювання рівня товару за рахунок застосування пневматичних клапанів. Компонування клапанів пересипу дозволяє максимально використовувати площу днища. Також передбачена подача гострої пари в верхній і нижній чани, що забезпечує рівномірне парозволоження м'ятки.

Проміжні підшипникові вузли оснащені системою зовнішнього змащення. Вивантажний пристрій, розташований в днищі нижнього чана, дозволяє забезпечити рівномірне вивантаження.

Конструкція жаровні допускає розташування приводу в верхньому або нижньому положенні. Розміщення аспіраційної труби, вивантажувального патрубка, а також штуцерів відведення і підведення пари можливо узгодити на стадії оформлення технічного завдання.

Щоб уникнути порушень роботи агрегату жаровня завжди встановлюється в закритих, ізольованих від зовнішніх впливів приміщеннях. Газоподібні продукти, які виділяються при роботі установки, відводяться через особливі аспіраційні патрубки. Кожна секція обладнана власним патрубком, проте всі вони на виході зливаються в єдиний повітропровід.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Дані теплоносія в сорочці чанів:

номінальна робоча 0,60 (6,00) МПа (кгс / см2)
розрахункове 0,62 (6.20) МПа (кгс / см2)
пробне 0,84 (8,40) МПа (кгс / см2)

Температура стінок і днищ чанів:
максимальна допустима при експлуатації 164,3 ° С
розрахункова 200 ° С

Температура на виході до 120 ° С