ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАСЛОЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ

ВИРОБНИЦТВО • МОДЕРНІЗАЦІЯ • КОМПЛЕКТУЮЧІ ТА ЗАПЧАСТИНИ
ОПИС ВИРОБА

Екстрактор призначений для вилучення олії, що залишився в пластівцях насіння або в макусі, з використанням спеціального органічного розчинника (гексана). В ході даного процесу утворюються місцелла (субстанція масло-розчинник) і шрот.

Екстрактор петлевого типу є екстрактором «тонкого шару», по суті, являє собою ланцюгової транспортер, що переміщає оброблюванний матеріал з постійною швидкістю. Корпус екстрактора є дворівневою зварною металоконструкцією, що складається з екстракторів — верхнього і нижнього, об'єднаних корпусом приводу і петлею.

Матеріал, надходить у верхній екстрактор через завантажувальний бункер, проходить послідовно верхній екстрактор, поворотну секцію (петлю), нижній екстрактор і залишає обладнання через вивантажний люк в нижньому екстракторі.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ

Екстрактор втілює передові технології в екстракційних розробках, які відповідають усім стандартним процесам обробки олійних культур.

Легкість керування та автоматизація процесу мінімізує кількість персоналу.

Надійний рівень безпеки експлуатації і простота обслуговування, а також низька залишкова олійність і економну витрату гексана безсумнівно є перевагою даного обладнання.

Використання екстрактора для переробки різних олійних культур сприяє збільшенню прибутку підприємства. Фактично - це виробництво, що дозволяє виконувати переробку різних олійних культур (соняшник, соя, рапс) цілий рік, з можливістю сезонного перемикання з однієї культури на іншу, що є найбільш економічно вигідним в умовах конкуренції на ринку масложирової продукції.