ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАСЛОЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ

ВИРОБНИЦТВО • МОДЕРНІЗАЦІЯ • КОМПЛЕКТУЮЧІ ТА ЗАПЧАСТИНИ
Інноваційні рішення і переваги зеерной планки Д.ЕНЕРДЖИ забезпечують усунення недоліків типовий зеерной планки, що дає можливість збільшити маслоотток, зменшити залишкову масличность і кількість осипи, забезпечити стабільність експлуатаційних характеристик.
ТИПОВІ ЗЕЄРНІ ПЛАНКИ
Конструкторське рішення передбачає наявність монтажних майданчиків, між якими виконані заниження, які регламентують дренажний зазор.
Технологія зміцнення виконується шляхом цементації і гарту на глибину від 1,2 до 1,8 мм або загальної загартуванням легованих сталей, при цьому планки стають крихкими і не здатні витримувати високі навантаження.

Вищеописані рішення і технології мають ряд недоліків::

Низька зносостійкість до абразивного зносу призводить до малого терміну експлуатації, під час якого відбувається знос, що веде до збільшення дренажного зазору, а також зазору між гребенем витка шнека і зеерной планкою.

Неточна геометрія вимагає складної збірки з певними навичками, при цьому не забезпечується спирання на обидві грані, кут установки дає високу «ялинку».

Обмежена площа дренажу.
Наявність майданчиків для монтажу, площа яких становить близько 20%, створює «мертві зони», чим знижує масло-відтік. Для компенсації загального прохідного перетину необхідно збільшувати дренажний зазор.

Збільшення зазорів призводить до зниження тиску в пресують камері і збільшення відсотка осипи. В результаті чого падає продуктивність і ефективність віджиму, яка потребує заміни зеерних планок. Зупинка обладнання для їх заміни тягне за собою загальний простий всього комплексу, крім того масло, що містить високий відсоток осипи, вимагає додаткових витрат на фільтрацію.
ТИПОВІ ЗЕЄРНІ ПЛАНКИ
ТИПОВІ ЗЕЄРНІ ПЛАНКИ НА БУГЕЛЯХ
ЗБІРКА ТИПОВИХ ЗЕЄРНИХ ПЛАНОК
ЗЕЄРНІ ПЛАНКИ Д.ЕНЕРДЖИ
Ключовими рішеннями, що забезпечують усунення недоліків типовий зеерной планки, є:
  • наплавка робочої кромки спеціальним матеріалом;
  • заміна монтажних площадок на дренажні шайби, що виключає наявність «мертвих зон»;
  • точна геометрія, розрахована на діаметр пресующій камери.
ПЕРЕВАГИ ЗЕЄРНИХ ПЛАНОК Д.ЕНЕРДЖИ
ВИСОКА СТІЙКІСТЬ ДО АБРАЗИВНОГО ЗНОСУ
Наплавлення спеціальним матеріалом висотою 4-5 мм гарантує тривалий термін експлуатації зі збереженням розмірів і сприяє збільшенню жорсткості планки.

СТАБІЛЬНИЙ ДРЕНАЖНИЙ ЗАЗОР
Наплавлення робочої кромки висотою 4-5 мм призводить до збереження постійного дренажного зазору між планками, що забезпечує стабільний тиск в зеерной камері і малу кількість осипи.

ТОВЩИНА ПЛАНОК
Збільшена жорсткість планки дозволила зробити її меншої товщини, що збільшує кількість дренажних каналів на 20%. Це в свою чергу на 20% збільшує загальний прохідний перетин для відтоку масла.

ДРЕНАЖНІ ШАЙБИ
Удосконалена конструкція планки за рахунок впровадження дренажних шайб різної товщини спрощує процес складання, уніфікує зеерні планки. Також, за рахунок виключення «мертвих зон», прохідний перетин дренажного каналу збільшилася на 20%.

ПРОСТОТА ЗБІРКИ
Точність виготовлення планок, відповідних діаметру пресують камери, дозволяє проводити швидку збірку, при якій досягається правильне спирання обох кромок планки на опори камери, утворюючи однакову «ялинку» висотою 0,5-0,8 мм.
ЗЕЄРНІ ПЛАНКИ Д.ЕНЕРДЖИ
ЗЕЄРНІ ПЛАНКИ Д.ЕНЕРДЖИ НА БУГЕЛЯХ
ЗБІРКА ЗЕЄРНИХ ПЛАНОК Д.ЕНЕРДЖИ