НОВИНИ

27.12.2021
Збори колективу Д.ЕНЕРДЖИ щодо підсумка роботи за 2021 рік.
25 грудня 2021 р. відбулися підсумкові збори колективу Д.ЕНЕРДЖИ, на яких було підбито підсумки роботи за 2021 рік та визначено перспективні плани розвитку на 2022 рік.

У ході зборів директор Д.ЕНЕРДЖИ Стадниченко Денис Олександрович поінформував колектив про виконання ключових завдань, які були поставлені на початку 2021 року та позитивну динаміку розвитку як основних так і нових напрямків діяльності протягом року, що минає.

Особлива увага була приділена реалізації завдань, намічених у стратегії дій на 2022 рік щодо подальшого розвитку компанії.

Денис Олександрович подякував всьому колективу Д.ЕНЕРДЖИ за виконану у 2021 році роботу, відзначив досягнутий за рік прогрес у розвитку напрямків діяльності.

Цінними подарунками були відзначені співробітники, які стояли на початку розвитку компанії та трудовий стаж яких понад 5 років.

Також були відзначені співробітники, за високий професіоналізм, сумлінну працю, які зробили свій внесок у розвиток компанії.

Денис Олександрович подякував всьому колективу Д.ЕНЕРДЖИ за виконану у 2021 році роботу, відзначив досягнутий за рік прогрес у розвитку напрямків діяльності, а також побажав успіхів у виконанні перспективних завдань.
  22.12.2021
  Преса виробництва Д.ЕНЕРДЖИ
  Робочі будні компанії Д.ЕНЕРДЖИ.
  Відвантаження обладнання:
  • Прес SP.05 продуктивністю 55 т/добу по насінню сої;
  • Прес SP.05 вторинного віджиму для екстракційного цеху продуктивністю 150 т/добу за насіння соняшника.
  Преса виробництва Д.ЕНЕРДЖИ - це висока ефективність віджиму, легкість в експлуатації та безпеку використання, зносостійкість вузлів, мінімізація витрат на технічне обслуговування.
  У нас Ви можете замовити маслопрес продуктивністю від 60 до 1000 тонн/добу з урахуванням типу сировини, потужності Вашого підприємства та інших факторів.
  12.11.2021
  Апарати для вологотеплової обробки виробництва Д.ЕНЕРДЖИ — високоякісне обладнання, призначене для обробки насіння олійних культур
  Компанія Д.ЕНЕРДЖИ виробляє апарати вологотеплової обробки — жаровні різного типу та класу, необхідної комплектації, з урахуванням усіх побажань замовника.

  Матеріально-технічна база власного виробництва дозволяє виробляти жаровні з внутрішнім діаметром від 2000 до 5000 мм, 3-6-11 чанні.

  У нас Ви зможете замовити жаровню з високоефективною продуктивністю від 25 до 1000 т/добу з урахуванням типу сировини, потужності Вашого підприємства та інших факторів.
  При запуску обладнання виробництва компанії Д.ЕНЕРДЖИ наші фахівці виїжджають на об'єкт для проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

  Шеф-інженери Д.ЕНЕРДЖИ проводять інструктаж та навчають персонал замовника, знайомлять з обладнанням та особливостями його експлуатації.

  Приймаючи рішення про співпрацю з нашою компанією, Ви купуєте не тільки високотехнологічне обладнання для олійно-жирової галузі, але й якісні послуги монтажу та пуско-налагоджувальних робіт.

   12.10.2021
   ТЕХНІЧНИЙ АУДИТ ПІДПРИЄМСТВ МАСЛОЖИРОВИЙ ГАЛУЗІ
   Чи відповідає Ваше виробництво сучасним вимогам?
   Як мінімізувати витрати підприємства?
   Як підвищити продуктивність Вашого підприємства?
   Ви хочете пресувати, екстрагувати, рафінувати?


   Ми пропонуємо провести технічний аудит Вашого підприємства.
   Наша компанія спеціалізується на комплексних рішеннях по переробці олійної сировини і допоможемо Вам вибрати кращу технологію.
   Фахівці компанії Д.ЕНЕРДЖИ проконсультують Вас з питань сировини, процесу переробка, автоматизації, допоможуть вибрати оптимальний процес і режим переробки олійної сировини, проведуть аудит існуючого виробництва і дадуть рекомендації, з технологічного розвитку та вдосконалення, придбання нового обладнання і модернізації існуючого.

   Етапи технічного аудиту:
   • Виїзд наших фахівців на об'єкт
   • Збір даних, виявлення слабких і потенційно проблемних ділянок технології та обладнання
   • Аналіз і складання звіту

   Результат, який Ви отримаєте:
   Технічний звіт з рекомендаціями щодо розв'язання виявлених проблем та модернізації виробництва, що дозволить Вам підвищити ефективність і прибутковість підприємства.

   Технічний аудит від компанії Д.ЕНЕРДЖИ — надійні рішення в напрямку модернізації виробництва.
   Будемо раді співпрацювати з Вами!

    10.09.2021
    Компанія Д.ЕНЕРДЖИ взяла участь в 9 Міжнародній Конференції BLACK SEA OIL TRADE-2021.
    Для нашої компанії, орієнтованої на виробництво і підвищення ефективності експлуатації обладнання для масложирової галузі участь в масштабному міжнародному форумі дозволила розширити мережу контактів, поділитися своїм досвідом і досягненнями, презентувати свою компанію, а також почерпнути цікавий досвід своїх колег.

    У конференції брали участі більш 180 делегатів з 130 компаній.
    У цьому році на конференції були присутні міжнародні виробники та переробники олійних культур, трейдери, підприємства з глибокої переробки рослинних масел, кондитери і виробники продуктів харчування, банки, інвестиційні, технологічні, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські й ін. компанії.

    Дана подія зібрала ключові фігури галузі, щоб підвести підсумки минулого сезону, висвітлити перспективи нового, а також виявити ключові потреби операторів ринку та олійно-жирової галузі на шляху до сталого розвитку.

     27.07.2021
     Компанія Д.ЕНЕРДЖИ — вміємо працювати, вміємо і відпочивати!
     Успіх роботи будь-якого механізму залежить від гармонійної взаємодії його елементів. Це стосується і роботи колективу, який повинен стати однією командою з єдиною метою, пріоритетами і прагненнями.
     Добре, коли люди разом відмінно працюють. Ще краще, коли ці ж люди вміють правильно і з душею відпочивати.
     Зміцнення командного духу, згуртування колективу — це саме той відпочинок, який мотивує працювати на результат.
     І саме такий колектив робить саму якісну роботу і видає найкращі результати.

      01.07.2021
      Обробка металів
      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ надає широкий спектр послуг по обробці металів.
      Обробка металів проводиться на сучасному обладнанні з застосуванням передових технологій, що в свою чергу гарантує високу якість, надійність і довговічність виробів.
      Виробничі потужності компанії Д.ЕНЕРДЖИ оснащені сучасним обладнанням і відповідають новим технологічним можливостям:
      • Високоточний верстатний парк з ЧПУ;
      • Термічна ділянка;
      • Механоскладальний цех;
      • Зварювальне обладнання з автоматизованими процесами зварювання;
      • Обладнання для наплавлення металів;
      • Спеціальне оснащення, яке забезпечує виготовлення виробів високої якості.

      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ виконує наступні види робіт:
      • Розробка і виготовлення механізмів, вузлів за технічним завданням Замовника;
      • Серійне та одиничне виготовлення вузлів і деталей по кресленнях Замовника;
      • Виготовлення матриць, прес-форм;
      • Відновлення деталей методом наплавлення;
      • Виготовлення кожухотрубних теплообмінників;
      • Довбання зубів в деталях зубчастих муфт, довбання шестернею і довбання вал-шестернею для редукторів. Максимальний діаметр колеса 630 мм, ширина колеса 200 мм, максимальний модуль m = 12;
      • Шліфування профілю евольвентою поверхні зуба зубчастих коліс, валів шестерень для редукторів. Максимальний діаметр вершини зубів 800 мм;
      • Плоске шліфування деталей. Найбільший розмір оброблюваних виробів 1250х320х400 мм і масою до 600 кг;
      • Кругла шліфовка. Максимальний діаметр оброблюваного вироба 400 мм, довжина 1400 мм;
      • Токарні роботи. Максимальна довжина виробу 1000 мм, максимальний діаметр 470 мм. Обробка пакувань висотою до 500 мм і діаметром до 1000 мм, обробка трубних решіток діаметром до 1500 мм;
      • Фрезерно-розточувальні роботи. Обробні центри максимальна вага виробу 800 кг. Обробка корпусів редукторів, обробка трубних решіток діаметром до 2000 мм, обробка великогабаритних деталей вагою до 10 т;
      • Електроерозійна проволочно-вирізна обробка контурів деталей з високими показниками точності і шорсткості поверхні. Переміщення робочого столу складає 400 х 500 мм, максимальна товщина різу 700 мм;
      • Термообробка металів: отжиг, гарт, відпустка, цементація в середовищі захисних газів, азотокарбурація (нітрокарбунація) і оксидування;
      • Виготовлення металоконструкцій.

      03.06.2021
      Автоматизація об'єктів
      Особливу увагу компанія Д.ЕНЕРДЖИ приділяє автоматизації технологічних процесів і надає повний спектр послуг по автоматизації об'єктів виробництва, що в свою чергу сприяє мінімізації витрат на експлуатацію, збільшення терміну експлуатації обладнання, гарантує безпеку експлуатації.

      Інженери КВПіА виконують комплексну автоматизацію та візуалізацію всіх процесів виробництва. Замовнику надається конструкторська документація, все необхідне обладнання і програмне забезпечення, проводиться монтаж і пуско-налагоджувальні роботи, інтеграція і настройка об'єктів автоматизації, навчання персоналу. На всі розроблені системи управління надається гарантійне і післягарантійне обслуговування.

      Автоматизація технологічних процесів дозволяє:
      • забезпечити безпеку експлуатації обладнання;
      • здійснювати ефективний контроль над робочим станом обладнання;
      • скоротити витрати від помилок в процесі виробництва, а також економити споживання енергоносіїв.

      01.06.2021
      ХIV міжнародна конференція «Масложирова галузь: технології і ринок».
      26-27 травня 2021 року в м Києві відбулася ХIV міжнародна конференція «Масложирова галузь: технології і ринок».

      На Конференції особлива увага приділялася питанням, пов'язаним з ефективним функціонуванням олійно-жирової галузі, а саме впровадженням передових технологій, що сприяють підвищенню рентабельності та мінімізації втрат в процесі виробництва, вдосконалення якості готової продукції для розширення ринків збуту в європейських країнах, сучасні методи контролю якості на всіх стадіях технологічного процесу.

      В ході Конференції компанія Д.ЕНЕРДЖИ отримала можливість презентувати обладнання ТМ D.Enenrgy.

      Компанія Д. ЕНЕРДЖИ є вітчизняним виробником обладнання для масложирової промисловості. Ми пропонуємо технологічні рішення, що дозволяють підвищити ефективність обладнання, знизити витрати і мінімізувати втрати, забезпечити виробнику енергонезалежність від зовнішніх джерел і безпеку, а також удосконалювати якість готової продукції для розширення її ринків збуту.

      В ході дискусій та спілкувань з представниками олійно-жирових підприємств Д.ЕНЕРДЖИ надала актуальну інформацію, яка, можливо, стане ключовою в прийнятті бізнес-рішень керівників підприємств, які планують модернізацію свого виробництва.

      05.05.2021
      Термічна обробка металу
      На початку 2021 р компанією Д.ЕНЕРДЖИ була запущена в експлуатацію термічна ділянка з унікальним обладнанням.
      На термічної ділянці компанії Д.ЕНЕРДЖИ можливо виконувати наступні види термічної обробки:

      • ГАРТУВАННЯ В СЕРЕДОВИЩІ ЗАХИСНИХ ГАЗІВ;
      • ЦЕМЕНТАЦІЯ ГАЗОВА;
      • ГАЗОВА ВЫСОКОТЕМПЕРАТУРНА НІТРОЦЕМЕНТАЦІЯ;
      • АЗОТУВАННЯ ГАЗОВЕ;
      • ГАЗОВА НИЗКОТЕМПЕРАТУРНА НІТРОЦЕМЕНТАЦІЯ;
      • ГАЗОВЕ ОКСИДУВАННЯ;
      • ВІДПУСКАННЯ, ВІДПАЛ, ТЕРМОФІКСАЦІЯ.

      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ готова розглянути Ваші заявки і запропонувати всі можливі варіанти термічної обробки класичної технології, а також розробити технологічні процеси термічної обробки відповідно до вимог конструкторської документації і Вашим побажанням.

      05.04.2021
      День народження компанії Д.ЕНЕРДЖИ!
      Сьогодні День народження компанії Д.ЕНЕРДЖИ!

      Наша компанія дуже молода, але незважаючи на це, дуже багато зроблено за цей час!
      Було реалізовано кілька великих, складних проектів в області масложирової галузі! Багато цікавих людей і компаній ми зустріли серед своїх клієнтів! Ми зареєстрували власну ТМ, що є додатковою гарантією якості, виробленого нами обладнання.

      Нашими клієнтами є найбільші українські та зарубіжні підприємства масложирової галузі.

      Ми пишаємося співробітниками нашої компанії, завдяки яким змогли багато чого досягти за ці роки. Пишаємося нашою репутацією серед замовників і клієнтів і завжди будемо прагнути бути краще.

      Ми сподіваємося досягти ще більш значущих досягнень в галузі машинобудування та професійного зростання нашої компанії!

      30.03.2021
      МОДЕРНІЗАЦІЯ МАСЛОПРЕСА ЄТП-20
      Збірка зеерной камери на об'єкті замовника.

      Мы производим расчет и изготовление деталей для модернизации любого пресса с целью увеличения производительности до 40%, эффективности отжима и увеличения срока службы оборудования.

      Фахівцями компанії була розроблена, налагоджена і запатентована технологія виготовлення шнекових наборів, зеерних планок та запасних частин до маслопресса методом об'ємного нанесення на робочі поверхні зносостійкого матеріалу. Також нами була створена розрахункова модель шнекового набору певної комбінації шнеків, шайб, розпушувачів, яка також була запатентована.

      Все перераховане вище дозволяє:
      • збільшення продуктивності пресів до 40%, зберігши габаритні розміри преса і енергоспоживання;
      • висока ефективність віджиму;
      • стійкість до абразивного зносу і до стирання дрібними частинками;
      • низький коефіцієнт тертя;
      • узбільшення терміну служби в 2-3 рази в порівнянні з аналогами, представленими на ринку;
      • мінімізація витрат, пов'язаних з простоєм при ремонті і техобслуговуванні обладнання;
      • гарантована заявлена продуктивність;
      • якість продукції, що відповідає вимогам, які пред'являються до виробників олійно-жирової галузі.
      05.03.2021
      Екстрактор ТМ Д.ЭНЕРДЖИ
      Робочі будні машинобудівної компанії Д.ЕНЕРДЖИ.
      Виробництво обладнання для масложирової галузі.
      Екстрактор петлевий продуктивністю 300 т / добу.
      Обладнання ТМ Д.ЕНЕРДЖИ відповідає всім сучасним вимогам, як з матеріального виконання, умов експлуатації, так і за технологією виготовлення.

      02.03.2021
      Конференція-практикум МЕХАНІТЕХ 2021
      Конференція-практикум МЕХАНІТЕХ 2021, яка пройшла в цьому році 24-25 лютого в м.Києві вийшла дійсно цікавою, пізнавальною і стала унікальним майданчиком для обміну досвідом технічних керівників, фахівців, власників промислових підприємств.

      Машинобудівна компанія Д.ЕНЕРДЖИ, яка орієнтована на виробництво і підвищення ефективності експлуатації обладнання масложирової промисловості, в цьому році заявила про себе не тільки як учасник, але і як партнер конференції МЕХАНІТЕХ 2021.

      На конференції МЕХАНІТЕХ 2021 з доповіддю виступив директор компанії Д.ЕНЕРДЖІ Стадніченко Денис Олександрович .
      У своїй доповіді Денис Олександрович презентував машинобудівну компанію Д.ЕНЕРДЖИ, яка недавно з'явилася в галузі машинобудування, але вже встигла зарекомендувати себе як на українському ринку, так і на зарубіжному. Також поділився особистим досвідом і досягненнями розвитку машинобудівного підприємства на прикладі розвитку компанії Д.ЕНЕРДЖИ.

      Хочимо подякувати організаторам конференції-практикуму МЕХАНІТЕХ 2021 і учасників за цікаве, конструктивне і плідне спілкування.
      Пізнавальні доповіді учасників конференції, дискусії надали нам грунт для подальших роздумів над актуальними темами розвитку машинобудування в Україні.

      Мы получили возможность познакомиться с единомышленниками, вдохновились на будущую работу и зарядились энтузиазмом для воплощения наших проектов в жизнь.

      15.02.2021
      З Днем Святого Валентина!
      Свято закоханих День святого Валентина все більше набирає обертів.

      Всі підписують «валентинки», обмінюються шоколадками у формі сердця.
      І навіть зароджується традиція відзначати 14 лютого в робочому колективі! А чим погано? Тим більше, що «валентинка» не вимагає обов'язкового визнання в любові.
      Вона може містити комплімент чи добре побажання.

      У це прекрасне свято ми хочемо побажати всім вам величезної любові, яка триватиме вічно. Радості і щастя, які будуть супроводжувати з прекрасним почуттям. Будьте всі здорові і завжди веселі. Адже гарний настрій - запорука прекрасного життя.

      З Днем Святого Валентина!

      14.01.2021
      У Новий 2021 рік з новими завданнями!
      Після довгих новорічних свят увійти в діловий режим і налаштуватися на роботу завдання не з легких, але цілком здійсненних. І весь наш потенціал після новорічних канікул ми направили для виконання замовлень у строк!

      Свята святами, а клієнти чекають своє обладнання! А наше головне завдання — замовник повинен залишитися задоволеним і отримати якісне обладнання!

      Нам довіряють! І ми не маємо права розчарувати наших клієнтів! І тому робимо все для того, щоб вироблене нами обладнання служило підвищення ефективності і конкуретноспособності олійних підприємств і відрізнялося продуктивністю не тільки звільнений, а й навіть більше заявленої!
      В уходящем году мы не раз доказывали, что способны на многое.

      Новий рік почався з локдауна, посилення карантинних обмежень для протидії поширенню коронавируса. Незважаючи на це ми впевнені, що, які б труднощі не стояли перед нами в майбутньому, ми обов'язково з ними впораємося.

      31.12.2020
      З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
      На порозі Нового 2021 року ми підводимо підсумки минулого року і будуємо плани на майбутнє, ставимо перед собою нові цілі.

      Озираючись назад, можна сказати, що 2020-й був роком напруженої роботи і реалізації намічених планів. Незважаючи на складну ситуацію, було зроблено дуже багато, ми багато чого досягли, багато вирішили.

      Вже зовсім скоро ми відкриємо нову сторінку календаря, і це початок нового етапу в житті кожної людини і, звичайно, в житті нашого підприємства.
      У наступаючому році нас чекає велика робота, спільними зусиллями ми зможемо подолати будь-які складнощі, вирішити самі непрості завдання і забезпечити успіх нашої компанії.

      З наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
      Нехай в Новому 2021 році здійснюватися найзаповітніші надії і мрії.

      30.11.2020
      Прес SP.30 первинного віджимання
      Прес SP.30 виробництва Д.ЕНЕРДЖИ відрізняється високим рівнем надійності і продуктивності і є обладнанням нового покоління для переробних підприємств олійно-жирової галузі.

      Технічні характеристики:
      Продуктивність - 300 т / добу по насінню ріпаку
      Залишкова олійність 20 ... 22%
      Робоча умова, температура 95 ... 100 ° С
      Робоча умова, вологість 3,5 ... 4,0%

      Завдяки модифікаціям і оновленнням в нових моделях гвинтових масляних пресів, які є інноваційними продуктами, отриманими в результаті наукових досліджень компанії Д.ЕНЕРДЖИ, пріоритетом нашого обладнання є:

      • Легкість в експлуатації і безпека використання;
      • Висока ефективність віджиму;
      • Зносостійкість вузлів;
      • Мінімізація витрат на технічне обслуговування.
      Ми виробляємо маслопреса продуктивністю від 60 до 1000 тонн / добу з урахуванням типу сировини, потужності Вашого підприємства та інших факторів.

      Кваліфіковані менеджери компанії Д.ЕНЕРДЖИ проконсультують Вас з будь-яких питань.

      20.11.2020
      Лінія сушіння масла готова до відвантаження!
      Лінія сушіння масла виробництва Д.ЕНЕРДЖИ — готове рішення для масложирової промисловості з високою якістю, ефективністю, надійністю і мінімальними витратами на обслуговування.

      Крім виробництва і постачання, ми також пропонуємо проектування, монтаж, пуско-наладку і сервісне обслуговування обладнання для масложирової галузі.

      02.11.2020
      Діловий візит представників маслопереробного компанії Молдови
      30 жовтня 2020 р компанію Д.ЕНЕРДЖИ з ознайомчим візитом відвідали представники АТ «Флоаре Соарелуй».

      На сьогоднішні день Акціонерне Товариство «Флоаре Соарелуй» є найбільшим підприємством з виробництва рослинних олій в Республіці Молдова і, єдине в республіці, яка здійснює високоякісну рафінацію і дезодорацію масла.

      Метою відвідування було ознайомлення з досвідом виготовлення і виробничими можливостями інжинірингово-виробничої компанії Д.ЕНЕРДЖИ в області виготовлення технологічного обладнання для підприємств олійно-жирової галузі.

      Гості відвідали виробничі цехи нашої компанії, ознайомилися з новітніми технологічними можливостями, які включають в себе:
      - високоточний верстатний парк з ЧПУ;
      - зварювальне обладнання з автоматизованими процесами зварювання;
      - спеціальне оснащення, яка забезпечує виготовлення виробів високої якості.

      Позитивно були оцінені можливості підприємства Д.ЕНЕРДЖИ, як машинобудівного підприємства, яке надає комплексні рішення — від проекту, до здачі об'єкта в експлуатацію, з подальшим сервісним гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

      Зустріч пройшла плідно. Представники найбільшого маслопереробного підприємства Молдови проявили зацікавленість у співпраці з нашою компанією.

      Також хочеться відзначити, що вибираючи співпрацю з нашою компанією і довіряючи нам реалізацію своїх проектів, Ви грамотно вибираєте команду професіоналів і можете бути впевнені в успішному розвитку свого бізнесу!

      18.09.2020
      Команда Д.ЕНЕРДЖИ — фахівці, з високим рівнем знань і кваліфікації
      Команда Д.ЕНЕРДЖИ — це фахівці, з високим рівнем знань і кваліфікації.

      Виробництво високоякісного обладнання ТМ Д.ЕНЕРДЖИ є однією спільною метою нашого колективу, але при цьому кожен працівник несе особисту відповідальність за результат.

      На сьогодняшній день наша компанія надає повний спектр послуг з виробництва обладнання для масложирової галузі. Кожен день на виробництві та в офісі — це кропітка праця, спрямованна на вдосконалення технологій виробництва, впровадження інноваційних ідей, взаємодія з клієнтами та постачальниками.

      Приймаючи рішення про співпрацю з нашою компанією, Ви довіряєте реалізацію своїх проектів надійному виробникові високоякісного обладнання, що гарантує сумлінне виконання всіх домовленостей.

      11.08.2020
      ЖАРОВНІ ВИРОБНИЦТВА Д.ЕНЕРДЖИ
      Жаровні призначені для підготовки олійних культур і їх макухи до вилучення олії шляхом влаготепловой обробки.

      Жаровні є ємність, що складається з чанів, розташованих вертикально один над одним. Кожен чан оснащений паровими камерами для рівномірного підігріву товару. Для перемішування і переміщення продукту кожен чан обладнаний лопатевими мішалками, які приводилися у рух від загального валу, що проходить через всі жаровню.

      Для виготовлення чанів жаровні використовується конструкційна низьколегована сталь марки 09Г2С, яка володіє високими зносостійкими властивостями і витримує вплив температурних режимів від -70 до + 4250С в умовах багаторічних навантажень.
      Вал жаровні виготовляється з пакування 3 групи, твердістю 270 НВ, стали 40Х.

      При виготовленні жаровні застосовується потовщений металопрокат б = 12 ... 16мм, що забезпечує необхідний робочий тиск пара і гарантує довговічність конструкції. Аспіраційна труба виконується з нержавіючого металопрокату для забезпечення корозійної стійкості даного вузла.

      У жаровні конструктивно передбачено регулювання рівня товару за рахунок застосування пневматичних клапанів. Компонування клапанів пересипу дозволяє максимально використовувати площу днища. Також передбачена подача гострого пара в верхній і нижній чани, що забезпечує рівномірний парозволоження мяткі.
      Проміжні підшипникові вузли оснащені системою зовнішньої мастила. Вивантажний пристрій, розташоване в днищі нижнього чана, дозволяє забезпечити рівномірне вивантаження.

      Конструкція жаровні допускає розташування приводу в верхньому або нижньому положенні. Розміщення аспіраційної труби, вивантажувального патрубка, а також штуцерів відведення і підведення пари можливо узгодити на стадії оформлення технічного завдання.

      Матеріально-технічна база власного виробництва дозволяє виробляти жаровні з внутрішнім діаметром від 2000 до 5000 мм з кількістю чанів від 3 до 9 і більше.

      У нас Ви зможете замовити жаровню з високоефективної продуктивністю від 25 до 600 т / добу з урахуванням типу сировини, потужності Вашого підприємства та інших факторів.

      Кваліфіковані фахівці компанії Д.ЕНЕРДЖИ проконсультують Вас з будь-яких питань, що цікавлять.

      10.08.2020
      Модернізація маслопреса
      Модернізація маслопресів компанією Д.ЕНЕРДЖИ дозволяє домогтися ряда наступних переваг:

      • збільшення продуктивності пресів до 40%, зберігши габаритні розміри преса і енергоспоживання;
      • висока ефективність віджиму;
      • стійкість до абразивного зносу і до стирання дрібними частинками;
      • низький коефіцієнт тертя;
      • збільшення терміну служби в 2-3 рази в порівнянні з аналогами, представленими на ринку;
      • мінімізація витрат, пов'язаних з простоєм при ремонті і техобслуговуванні обладнання;
      • гарантована заявлена продуктивність;
      • якість продукції, що відповідає вимогам, які пред'являються до виробників олійно-жирової галузі.

      06.08.2020
      ШЕФ-МОНТАЖНІ РОБОТИ
      В умовах, коли успіх компанії на ринку все більше залежить від рівня виробничої ефективності, проведення шеф-монтажних і пусконалагоджувальних робіт на об'єкті замовника - є дієвим способом посилення конкурентоспроможності підприємства.

      При запуску обладнання виробництва компанії Д.ЕНЕРДЖИ наші фахівці виїжджають на об'єкт для проведення монтажних та пусконалагоджувальних робіт.

      Якісно виконані шеф-монтажні роботи та пуско-налагоджувальні роботи дозволяють кардинально знизити ризики помилок при монтажі та запуску в експлуатацію, виявити можливі неполадки ще до виходу обладнання на необхідну потужність, що в свою чергу, сприяє підвищенню надійності роботи обладнання виробництва Д.ЕНЕРДЖИ.

      Шеф-інженери Д.ЕНЕРДЖИ проводять інструктаж і навчають персонал Замовника, знайомлять з обладнанням і особливостями його експлуатації.

      Приймаючи рішення про співпрацю з нашою компанією, Ви отримуєте не тільки високотехнологічне обладнання для масложирової галузі, а й якісні послуги монтажу та пуско-налагоджувальних робіт, що в свою чергу гарантує вам ряд переваг, а саме:
      • Правильно встановлене і повністю готове до експлуатації обладнання, виведене на заявлені параметри;
      • Супровід протягом 72 годин при безперервному режимі роботи обладнання;
      • Проінструктований персонал;
      • Виявлені можливі неполадки ще на етапі підготовки до запуску;
      • Мінімізація ризиків і помилок в роботі персоналу і обладнання.

      31.07.2020
      Компанію Д.ЕНЕРДЖИ відвідала турецька бізнес-делегація
      У період з 29 по 30 липня 2020 року компанію Д.ЕНЕРДЖИ відвідала турецька бізнес-делегація. До складу делегації входили представники турецьких підприємств олійно-жирової галузі.

      Метою візиту було ознайомиться з виробничим потенціалом промислової компанії Д.ЕНЕРДЖИ, пошук нових партнерів для міжнародного співробітництва.
      Представники компанії Д.ЕНЕРДЖИ презентували безпосередньо на підприємствах олійно-жирової промисловості на яких були успішно реалізовані проекти будівництва і запуску олійноекстракційних цехів виробничою потужністю від 200 до 1000 тонн на добу.

      Під час презентації турецьких гостей ознайомили з технологічним обладнанням основного процесу виробництва компанії Д.ЕНЕРДЖИ, яке відповідає сучасним вимогам як з матеріального виконання, умов експлуатації, так і за технологією виготовлення.

      Під час презентації було відзначено, що особливу увагу при поставці технологічних ліній компанією Д.ЕНЕРДЖИ приділяється автоматизації технологічних процесів з метою мінімізації витрат на експлуатацію і збільшення терміну служби обладнання.

      Також турецьких партнерів ознайомили з виробничими потужностями компанії Д.ЕНЕРДЖИ, які оснащені сучасним обладнанням, високоточним верстатний парк з ЧПУ, що дозволяє здійснювати контроль над кожною виробничою фазою і забезпечує точність обробки деталей складної конфігурації з точністю до мікрон.

      У висновку хочеться відзначити, що зустріч пройшла плідно. Ми вже бачимо конкретну зацікавленість наших потенційних бізнес-партнерів.

      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ рада нагоди познайомити іноземних бізнесменів з можливостями нашого машинобудівного підприємства і ще раз заявити про себе як про експерта в області комплексних рішень для масложирової галузі.

      27.07.2020
      Високоточний верстатний парк з ЧПУ компанії Д.ЕНЕРДЖИ
      Виробничі потужності компанії Д.ЕНЕРДЖИ оснащені сучасним обладнанням: високоточним верстатним парком ЧПУ.

      ЧПУ — числове програмне забезпечення дозволяє здійснювати процес виготовлення деталей на промислових верстатах. Програмне забезпечення верстатного парку дозволяє здійснювати контроль над кожною виробничою фазою і дозволяє забезпечити точність обробки деталей складної конфігурації з точністю до мікрон, а також максимально виключає негативні наслідки втручання в процес обробки людського фактора. Одним з переваг ЧПУ є чистота обробки. Гідравлічний привід під чітким контролем програмного забезпечення верстата рухається із заданою швидкістю настільки плавно, що при певних налаштуваннях закінчена деталь виглядає як полірована.

      Компанія надає наступні послуги:

      • Розробка і виготовлення механізмів, вузлів за технічним завданням;
      • Серійне та одиничне виготовлення вузлів і деталей по кресленнях Замовника;
      • Виготовлення матриць, прес-форм;
      • Відновлення та виготовлення деталей методом наплавлення;
      • Виготовлення кожухотрубних теплообмінників;
      • Довбання зубів в деталях зубчастих муфт, довбання шестернею і довбання вал-шестернею для редукторів. Максимальний діаметр колеса 630 мм, ширина колеса 200 мм, максимальний модуль m = 12;
      • Плоска шліфування деталей. Найбільший розмір оброблюваних виробів 1250х320х400 мм і масою до 600кг;
      • Кругла шліфовка. Максимальний діаметр оброблюваного вироби 400 мм, довжина
       2000 мм;
      • Токарні роботи. Максимальна довжина виробу 1000мм, максимальний діаметр 470мм. Обробка пакувань висотою до 500мм і діаметром до 1000мм, обробка трубних решіток діаметром до 1500 мм;
      • Фрезерно- розточувальні роботи. Обробні центри максимальна вага виробу 800 кг. Обробка корпусів редукторів, обробка трубних решіток діаметром до 2000мм, обробка великогабаритних деталей вагою до 10т;
      • Електроерозійна проволочно-вирізні обробка контурів деталей з високими показниками точності і шорсткості поверхні. Переміщення робочого столу складає 400 х 500 мм, максимальна товщина різу 700 мм;
      • Термообробка металів: отжиг, гарт, відпустка, цементація в середовищі захисних газів, азотокарбурація (нітрокарбунація) і оксидування;
      • Виготовлення транспортерного обладнання;
      • Виготовлення металоконструкцій.
      Механічна обробка деталей виконується в мінімальні терміни і з оптимальним співвідношенням ціни і якості. На всі роботи ми видаємо гарантію.

      10.07.2020
      АВТОМАТИЗАЦІЯ ТА ОПТИМІЗАЦІЯ ОБ'ЄКТІВ ВИРОБНИЦТВА
      За останні роки суттєво зросли вимоги, які пред'являються до підприємця в процесі ведення бізнесу. Для успішного виживання на ринку, реалізації стратегії розвитку і підвищення ефективності виробництва необхідний високий рівень автоматизації систем управління технологічними процесами.

      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ надає повний спектр послуг з автоматизації та оптимізації об'єктів виробництва і розглядає впровадження АСУ ТП як інженерно-консультаційний процес. Це має на увазі індивідуальний підхід і узгоджені дії з замовником, спрямовані на введення системи в промислову експлуатацію. Проведення на кожному етапі регламентованих робіт, контроль і перевірку отриманих результатів. Використання сертифікованого обладнання та матеріалів. Дотримання правил і вимог ГОСТ, галузевих та інших стандартів, прийнятих на об'єктах автоматизації.

      Інженери КИПа компанії Д.ЕНЕРДЖИ виконують комплексну автоматизацію та візуалізацію всіх процесів виробництва. Замовнику надається конструкторська документація, все необхідне обладнання і програмне забезпечення, проводиться монтаж і пуско-налагоджувальні роботи, інтеграція і настройка об'єктів автоматизації, навчання персоналу. На всі розробляються системи управління надається гарантійне і післягарантійне обслуговування.

      Автоматизація технологічних процесів дозволяє:
      • забезпечити безпеку експлуатації обладнання;
      • здійснювати ефективний контроль над робочим станом обладнання;
      • скоротити витрати від помилок в процесі виробництва, а також економити споживання енергоносіїв.

      07.07.2020
      ПЕРЕВАГА ШНЕКОВИХ НАБОРІВ ТМ D.ENERGY
      ВАЖЛИВИМ РІШЕННЯМ, ЩО ВІДРІЗНЯЄ КОМПАНІЮ Д.ЕНЕРДЖИ ВІД ІНШИХ ВИРОБНИКІВ, Є НАПЛАВЛЕННЯ РОБОЧИХ ПОВЕРХОНЬ ШНЕКОВОГО НАБОРУ ЗНОСОСТІЙКИХ МАТЕРІАЛІВ.

      За особливою відпрацьованої і запатентованою нами технології наплавлення робочих поверхонь шнекового набору виконується на автоматизованому комплексі. Далі деталі обробляються шляхом шліфування.

      Особливість матеріалу для наплавлення:
      • стійкість до абразивного зносу і до стирання дрібними частинками;
      • низький коефіцієнт тертя;
      • тривала експлуатація зі збереженням геометричних розмірів деталей;

      Наплавлення робочих поверхонь шнекового набору виконується на автоматизованому комплексі з застосуванням особливої відпрацьованої фахівцями компанії технології та фінальної обробкою шляхом шліфування.

      Застосування описаних рішень дозволяє нам зробити розрахунок і виготовити якісні деталі для модернізації будь-якого преса з метою збільшення його продуктивності, терміну служби і ефективності віджимання, а також довгострокового збереження геометричних розмірів деталей.      17.06.2020
      Установка «нульового стоку» для цеху екстракції продуктивністю 1000 т / добу виробництва компанії Д.ЕНЕРДЖИ готова до відвантаження закордонному замовнику.

      Установка «нульового стоку» є індивідуальним блоком цеху екстракції і призначена для збору стічних вод в спеціальні ємності, де вони концентруються, під тиском перетворюються в пар низького тиску, який прямує в тостер для відпарки шроту.

      Установка «нульового стоку» дозволяє:
      • Істотно знизити витрати на скидання стічних вод;
      • Подати від 75 до 100 відсотків гострого пара, необхідного для функціонування типового тостера;
      • Гострий пар, що подається з системи нульового стоку, покращує процес сушіння шроту, знижує втрати розчинника і збільшує вміст білка в продукті;
      • До системи «нульового стоку» можуть бути запитані додаткові джерела стічних вод для випарювання стоків.

      Максимальне використання вторинних ресурсів, завдяки застосуванню технологій Д.ЕНЕРДЖІ дозволяє знизити витрати і енерговитрати, що в свою чергу дозволяє отримати вигідний економічний ефект, який безпосередньо позначиться на фінансовій прибутку Вашого підприємства.

      Спрощується отримання дозвільних документів на експлуатацію заводу завдяки усуненню основного джерела забруднення.

      Також хочеться відзначити, що технологічне обладнання ТМ D.ENERGY відповідає сучасним вимогам, як з матеріального виконання, умов експлуатації, так і за технологією виготовлення.

      Вироблене обладнання не поступається якості провідних світових виробників і здатне конкурувати з ними, при ціні значно нижче, ніж у представлених на ринку аналогів.

      Вибравши нашу компанію, Ви довіряєте реалізацію своїх проектів надійного партнера і виробнику високоякісного обладнання, що гарантує сумлінне виконання всіх домовленостей.

      ТОВ «Д.ЕНЕРДЖИ» — надійний партнер Вашого бізнесу!

      10.06.2020
      Торгова марка D.Energy
      Ми раді повідомити, що компанія Д.ЕНЕРДЖИ отримала свідоцтво про реєстрацію товарного знака.

      Хочеться відзначити, що товарний знак є додатковою гарантією якості, виробленого нами обладнання та послуг, що надаються.

      Устаткування ТМ D.Energy відповідає всім сучасним вимогам, як з матеріального виконання, умов експлуатації, так і за технологією виготовлення.
      В результаті застосування інноваційних технічний і конструкторських рішень, обладнання нашої компанії не поступається якості провідних світових виробників і здатне конкурувати з представленими на ринку аналогами.

      26.05.2020
      Зборка зеерних камер.
      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ протягом декількох років проводить роботи по поліпшенню процесу віджиму олійного насіння. Результатом кропіткої праці стало доскональне освоєння процесу віджиму і, як наслідок, набуті знання дозволили знайти кращі конструкторські рішення для ефективної роботи пресів.

      Багаторічний досвід і команда фахівців дозволяють в найкоротші терміни обрахувати і запропонувати кращу проектну рішення як для нового об'єкта, так і для модернізації існуючого.

      У порівнянні з аналогами, наші преси відрізняються конструктивними особливостями, що дозволяють при тих же габаритах збільшити продуктивність до 40%, зберігши якість віджиму і енергоспоживання.

      Робота наших конструкторів не обмежується розробкою зразків, документацією і запуском виробу у виробництво. На всіх етапах виробництва реалізована система контролю якості, яка допомагає оперативно виявляти можливі помилки і вносити коригування.

      Застосувавши в своєму виробництві освоєні нами рішення і технології, наші клієнти отримають незаперечний економічний ефект за рахунок збільшення обсягів переробки, скорочення простоїв устаткування, зниження експлуатаційних витрат на тонну сировини, що переробляється.

      Кваліфіковані менеджери компанії Д.ЕНЕРДЖИ проконсультують Вас з будь-яких питань, що цікавлять.
      Д.ЕНЕРДЖИ — надійний партнер Вашого бізнесу!

      20.05.2020
      Відвантаження шнекового набору
      Відвантаження шнекового набору замовнику.

      Застосування наших інноваційних рішень дозволяє виробляти в комплексі розрахунок і виготовлення деталей для модернізації будь-якого маслопресса, з метою збільшення продуктивності, ефективності віджимання і збільшенні терміну служби обладнання в 2,5-3 рази.

      ПЕРЕВАГИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПРЕСІВ ПІДПРИЄМСТВОМ Д.ЕНЕРДЖИ

      • Збільшення продуктивності до 40%;
      • Висока ефективність віджиму;
      • Зниження температурного режиму подається продукту (мезги) покращує якість масла на виході;
      • Збільшення терміну служби обладнання 2,5-3 рази;
      • Легкість в експлуатації і безпеку використання;
      • Зменшення простою всього виробництва, пов'язаного з технічним обслуговуванням устаткування.
      Кваліфіковані менеджери компанії Д.ЕНЕРДЖИ проконсультують Вас з будь-яких питань, що цікавлять.
      Д.ЕНЕРДЖИ — надійний партнер Вашого бізнесу!

      19.05.2020
      Шнековий прес виробництва Д.ЕНЕРДЖИ
      Рослинна олія є найважливішими джерелами поліненасичених жирних кислот, які не синтезуються організмом, а надходять тільки з їжею. Ці кислоти регулюють важливі процеси життєдіяльності організму.

      Найбільше застосування рослинне масло знайшло в харчовій галузі, на його основі виробляються різні види продукції, а саме масло незамінне при приготуванні страв.

      Рафінована олія більше підходить для приготування їжі, пов'язаної з високою температурою, а нерафінована, завдяки аромату і смаку, для заправки всіляких салатів.

      Без такого продукту як рослинна олія обійтися досить важко, його використання відбувається повсюдно. Для приготування цього корисного і поживного продукту доводиться використовувати спеціальне обладнання. Цим обладнанням, яке служить для виготовлення масел рослинного походження, є шнековий олійний.

      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ є виробником обладнання для масложирової галузі. Шнекові преса виробництва Д.ЕНЕРДЖИ не поступаються якістю провідних світових виробників і здатні конкурувати з ними, за ціною значно нижче, ніж у представлених на ринку аналогів.

      Завдяки модифікаціям і оновленям в нових моделях шнекових пресів, які є інноваційними продуктами, отриманими в результаті наукових досліджень компанії Д.ЕНЕРДЖИ пріоритетом нашого обладнання є:

      • Легкість в експлуатації і безпеку використання;
      • Висока ефективність віджиму;
      • Зносостійкість вузлів;
      • Мінімізація витрат на технічне обслуговування

      У нас Ви можете замовити шнековий олійний продуктивністю від 60 до 600 тонн / добу з урахуванням типу сировини, потужності Вашого підприємства та інших факторів. А також модернізувати Ваше пресове обладнання з метою збільшення продуктивності в 2,5-3 рази.

      Кваліфіковані менеджери компанії Д.ЕНЕРДЖИ проконсультують Вас з будь-яких питань, що цікавлять.

      13.02.2020
      Дистилятори виробництва Д.ЕНЕРДЖИ
      Дистилятори виробництва Д.ЕНЕРДЖІ —високоякісне обладнання, яке відповідає сучасним вимогам технології виготовлення.
      Вироблене встаткування не поступається якості провідних світових виробників і здатне конкурувати з ними, при ціні значно нижче, ніж у представлених на ринку.
      Висока якість виробленого обладнання гарантує збільшення терміну служби і зносостійкість.

      04.02.2020
      Маслопресс продуктивністю 600 тонн / добу готовий до відвантаження!
      Преса виробництва Д.ЕНЕРДЖИ відрізняються високим рівнем надійності і продуктивності і є обладнанням нового покоління для переробних підприємств олійно-жирової галузі.

      Багаторічний досвід роботи згуртованої команди професіоналів компанії Д.ЕНЕРДЖИ, використання сучасних технологій і матеріалів, дозволяє виробляти преса, що володіють технічними перевагами перед аналогами, представленими на ринку.

      Завдяки модифікаціям і оновлень в нових моделях гвинтових масляних пресів, які є інноваційними продуктами, отриманими в результаті наукових досліджень компанії Д.ЕНЕРДЖИ, пріоритетом нашого обладнання є:
      • Легкість в експлуатації і безпеку використання;
      • Висока ефективність віджиму;
      • Зносостійкість вузлів;
      • Мінімізація витрат на технічне обслуговування.
      У нас Ви можете замовити олійний продуктивністю від 60 до 600 тонн / добу з урахуванням типу сировини, потужності Вашого підприємства та інших факторів. А також модернізувати Ваше пресове обладнання з метою збільшення продуктивності в 2,5-3 рази.

      Кваліфіковані менеджери компанії Д.ЕНЕРДЖИ проконсультують Вас з будь-яких питань, що цікавлять.

      14.01.2020
      2020 рік для нашої компанії — новий етап розвитку!
      Початок 2020 роки для нашої компанії ознаменувався відвантаженням чанного випарника (тостера) на провідні підприємство олійно-жирової галузі ТОВ «Відродження».

      Колектив компанії приступив до роботи в новому році з новими силами. Висока кваліфікація і високий рівень злагодженості команди Д.ЕНЕРДЖИ, дозволяє нам точніше і правильніше вибрати подальшу стратегію розвитку підприємства, застосування якої дозволить компанії успішно рости і міцно триматися в своїй ринковій ніші.

      На сьогоднішній день компанія надає повний спектр послуг з виробництва високотехнологічного обладнання для масложирової галузі.

      Наступний етап розвитку нашої компанії - реалізація наших можливостей в сфері редукторобудуванні. З огляду на ситуацію, не можна не згадати, що на вітчизняному ринку дане обладнання представлено продукцією імпортного виробництва. Запуск серійного виробництва редукторів на власних потужностях дозволить розвивати виробництво за рахунок заміщення імпортного обладнання.

      У перспективі передбачається будівництво сучасного машинобудівного заводу для створення внутрішнього виробництва, здатного конкурувати з імпортними постачальниками.

      Реалізувавши свій проект по будівництву сучасного машинобудівного заводу компанія Д.ЕНЕРДЖИ покаже своїм прикладом перспективи розвитку вітчизняного машинобудування.

      19.12.2019
      Наші робочі будні на виробництві!
      Команда фахівців Д.ЕНЕРЕДЖИ трудиться для того, щоб якомога більша кількість підприємств маслопереробного галузі працювало на якісному обладнанні нашого виробництва.

      Виробництво — це важкий повсякденну працю, і кожен день для нас - це нові успіхи, проблеми, завдання, радості і розчарування.

      Кожен ранок починається з виробничої наради керівників відділів і цехів підприємства, з метою оптимізації ресурсів для реалізації поставлених завдань щодо виконання плану випуску продукції, яку чекають наші замовники.

      Ми вирішуємо проблеми, оцінюємо ситуацію, коригуємо спільну діяльність, виробляємо оптимальні рішення, визначаємо цілі, обговорюємо підсумки і будуємо плани на майбутнє!

      Але найголовніше - ми виробники!

      Інноваційна діяльність компанії Д.ЕНЕРДЖИ з виробництва обладнання і комплектуючих для підприємств олійно-жирової галузі дозволяє перейти на новий рівень у розвитку вітчизняного машинобудування. Ми випускаємо обладнання, що не уступає якості провідних світових компаній, і здатне конкурувати з ними при ціні, значно нижче, ніж у представлених на ринку аналогів.

      Наші пріоритети — це наші клієнти! І наша продукція дозволить успішно розвиватися бізнесу наших клієнтів!

      18.11.2019
      Модернізація підприємства ТОВ «Відродження»
      На сьогоднішній день компанією Д.ЕНЕРДЖИ успішно проводиться модернізація підприємства ТОВ «Відродження». ТОВ «Відродження» (Кіровоградська область) є підприємством з переробки соняшнику і ріпаку і є виробником очищеного вимороженої рослинного масла і макухи. Також підприємство виробляє паливну гранулу з лушпиння соняшника.

      В результаті реконструкції заводу передбачається збільшення потужності продуктивності підприємства з 700 тонн / добу до 1000 тонн / добу. Компанією Д.ЕНЕРДЖИ була проведена модернізація існуючого обладнання підприємства, в цеху екстракції була додана секція екстрактора.

      Особливу увагу Д.ЕНЕРДЖИ приділила автоматизації технологічних процесів для мінімізації затратна експлуатацію, а також для збільшення терміну служби олієпресового обладнання.

      Дані роботи з модернізації в комплексі дозволять наростити переробні потужності і збільшити вихід олії і продуктивність шроту.

      25.10.2019
      IV Міжнародна Конференція «Масложирова промисловість. Масла і жири » м.Санкт-Петербург
      В рамках ділової програми IV Міжнародної Конференції «Масложирова промисловість. Масла і жири », яка проходила 23-24 жовтня в м Санкт-Петербург, компанія Д.ЕНЕРДЖИ презентувала себе як інжинірингово-виробничу компанію, яка спеціалізується на комплексних рішеннях по мультикультурним заводам, олійно-екстракційним цехам, обладнанні і запчастинах для масложирової галузі.

      На виставковому стенді Д.ЕНЕРДЖИ представила презентацію виробленого технологічного обладнання, яке не поступається за якістю провідних світових виробників і відповідає всім сучасним вимогам як з матеріального виконання, умов експлуатації, так і за технологією виготовлення.

      07.10.2019
      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ на Першому Міжнародному Інвестиційному форумі в місті Південний.
      26-27 вересня компанія Д.ЕНЕРДЖИ взяла участь в Першому Міжнародному інвестиційному форумі в місті Південний, який відбувся в рамках «Муніципальної інвестиційної програми розвитку міста на 2019-2021 р.р.».

      Організація і проведення Міжнародного форуму пройшла у співпраці з Департаментом економічного розвитку Одеської ОДА. Метою даного форуму є налагодження ділових контактів, відкриття нових напрямків економічного співробітництва з вітчизняними та іноземними партнерами, залучення партнерів до впровадження бізнесу в Одеському регіоні, реалізація інвестиційних проектів.

      У Міжнародному форумі брали участь представники вітчизняних та іноземних ділових кругов, бізнес-співтовариств, чиновники, представники іноземних дипломатичних установ, делегації з міст-побратимів Південного.

      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ презентувала на форумі проект будівництва машинобудівного заводу в місті Южному.

      23.09.2019
      Міжнародна агропромислова виставка «МАСЛО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ».
      З 17 по 19 вересня 2019 року на території Національного Комплексу «Експоцентр України» відбулася Міжнародна агропромислова виставка «МАСЛО ЖИРОВА ІНДУСТРІЯ».

      На виставці було представлено сучасне обладнання, передові технології для виробництва масложирової продукції, новітні методи контролю, обладнання для зберігання та переробки олійних культур, виробництво комбікормів, лабораторне та телекомунікаційні мережі, якісна продукція з натуральної сировини.

      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ представила на виставці свої продукти - шнеки і зеерние планки для маслопресів із застосуванням інноваційних технологій, які дозволяють збільшувати продуктивність і зносостійкість олієпресового обладнання.

      В ході виставки компанія Д.ЕНЕРДЖИ ще раз підкреслила свій професіоналізм в області комплексних рішень для мультикультурних заводів, олійно-екстракційним цехам, обладнання та запчастин для масложирової галузі.

      В цілому, виставка для нас виявилася дуже корисною і продуктивною. Ми отримали заявки на наші продукти. Познайомилися з представників олійно-жирових підприємств.

      Отримали зворотний зв'язок та рекомендації щодо розвитку наших продуктів.

      12.08.2019
      Комплексні рішення по мультикультурним заводам.
      Будівництво компанією Д.ЕНЕРДЖИ цеху екстракції рослинної олії продуктивністю 1000 тонн / добу по насінню соняшнику.

      Д.ЕНЕРДЖИ — інжинірингово-виробнича компанія, яка спеціалізується на комплексних рішеннях по мультикультурним заводам, олійно-екстракційним цехам, обладнанні і запчастинах для масложирової галузі. Компанія надає повний спектр послуг — від проектування до здачі об'єкта в експлуатацію, з подальшим сервісним гарантійним і післягарантійним обслуговуванням.

      Досвід і висока кваліфікація фахівців Д.ЕНЕРДЖИ дозволяє втілювати завдання будь-якої складності, в тому числі і на умовах «під ключ».

      31.07.2019
      Контрольне збирання дистилятор 1 ступені
      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ є розробником і виробником теплообмінного обладнання. Багаторічний досвід виготовлення кожухотрубних теплообмінників різних типів, конструкцій і призначень, власний сучасний автоматизований верстатний парк, дозволяють виробляти дане обладнання для найскладніших умов експлуатації з урахуванням всіх побажань і технологічних запитів замовника.

      Днями фахівці компанії Д.ЕНЕРДЖИ провели контрольну збірку дистилятор 1 ступені перед відвантаженням замовнику. Контрольне збирання поряд з обкаткою, стендовими випробуваннями є однією із заключних операцій заводу-виробника обладнання.

      Теплообмінник компанії Д.ЕНЕРДЖІ — це:

      • Індивідуальні рішення, орієнтовані на потреби замовника, висока якість і точність проектування;
      • Міцні і високоякісні конструкції;
      • Застосування сучасного європейського обладнання для вальцювання;
      • Ефективні програми технічного супроводу, сервісне обслуговування;
      • Збільшення терміну експлуатації;
      • Гарантійне та післягарантійне обслуговування;
      • Розумне співвідношення ціни і якості.

      30.07.2019
      Кінець липня ознаменувався для компанії Д.ЕНЕРДЖИ успішним завершенням пуско-налагоджувальних робіт цеху екстракції
      Кінець липня ознаменувався для компанії Д.ЕНЕРДЖИ успішним завершенням пуско-налагоджувальних робіт лінії екстракції рослинної олії продуктивністю 1000 тонн / добу по насінню соняшнику.

      Будівництво комплексної лінії екстракції повністю проводилося компанією Д.ЕНЕРДЖИ і було виконано відповідно до діючих норм і правил, згідно з технічним завданням та умовами договору, з належною якістю і в установлений строк.

      В процесі пуско-налагоджувальних робіт фахівці компанії Д.ЕНЕРДЖИ продемонстрували високий професіоналізм. Були проведені навчання і численні консультації робочих цеху екстракції. Консультанти Д.ЕНЕРДЖИ надали всю необхідну інформацію в максимальному обсязі, що безсумнівно дозволить підняти продуктивність підприємства і якість виробленого продукту.
      З нетерпінням чекаємо результатів пробного запуску!

      15.05.19
      Компанія Д.ЕНЕРДЖИ провела навчання і підготовку персоналу екстракційного цеху ТОВ «Південна Аграрно-Експортна компанія»
      Успішно підходить до завершення один з проектів компанії Д.ЕНЕРДЖИ — будівництво і запуск комплексної лінії екстракції продуктивністю 1000 т на добу для ТОВ «Південна Аграрно-Експортна Компанія».

      В процесі реалізації даного проекту команда професіоналів Д.ЕНЕРДЖИ надала комплексні рішення, що включають себе підготовку проектної документації, будівництво об'єкта, поставку всього технологічного обладнання, здійснення всіх монтажних і пуско-налагоджувальних робіт.

      В рамках реалізації проекту компанія Д.ЕНЕРДЖИ провела навчання і підготовку кваліфікованого персоналу екстракційного цеху відповідно до сучасних вимог виробничого процесу цеху екстракції.

      Програма підготовки кваліфікованих робітників розроблена відповідно до сучасних вимог, необхідних для введення в експлуатацію та обслуговування промислової лінії екстракції і спрямована на підвищення знань і навичок співробітників, збільшення продуктивності праці, скорочення витрат від помилок в процесі виробництва.

      До проведення занять залучаються висококваліфіковані та досвідчені фахівці, які мають навички роботи у відповідній професійній сфері. До кінця навчання кожен співробітник цеху екстракції зможе самостійно виконувати всі роботи, передбачені виробничої характеристикою відповідно до технічних вимог і норм.

      22.05.19
      Оновлений сайт компанії Д.ЕНЕРДЖИ
      Шановні партнери!
      З радістю повідомляємо Вам, що ми завершили процес редизайну нашого корпоративного сайту.
      Ми намагалися створити максимально зручний сайт, наповнений новою інформацією. Тепер ви зможете знайти набагато більше інформації про нашу продукцію.