ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАСЛОЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ

ВИРОБНИЦТВО • МОДЕРНІЗАЦІЯ • КОМПЛЕКТУЮЧІ ТА ЗАПЧАСТИНИ
У ПОРІВНЯННІ З АНАЛОГАМИ, ПРЕСИ КОМПАНІЇ Д.ЕНЕРДЖИ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ КОНСТРУКТИВНИМИ ОСОБЛИВОСТЯМИ, ЩО ДОЗВОЛЯЮТЬ ПРИ ТИХ САМИХ ГАБАРИТАХ ЗБІЛЬШИТИ ПРОДУКТИВНІСТЬ ДО 40%, БЕЗ ЗМІНИ ЯКОСТІ ВІДЖИМУ І ЕНЕРГОСПОЖИВАННЯ.

Преса використовуються для механічного вилучення рослинних олій. Крім виходу олії, надійність і простота в експлуатації обладнання відіграють важливу роль і сприяють збільшенню прибутковості преса.

Багаторічний досвід роботи згуртованої команди професіоналів компанії, використання сучасних технологій і матеріалів, дозволяє виробляти преси нового покоління, що мають технічні переваги перед аналогами представленими на ринку.

Пріоритетом нашого обладнання є:

  • Легкість в експлуатації і безпека використання
  • Висока ефективність віджиму
  • Зносостійкість вузлів
  • Мінімізація витрат на технічне обслуговування
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕСІВ ПЕРШОГО ВІДЖИМУ

Преси цієї конструкції спроектовані для форпрессовання з подальшою екстракцією, або як попередній крок перед другим віджимом. Прес являє собою роз'ємну зеерную камеру на рамі зі шнековим валом всередині. Стінки зеерной камери складаються з планок, покладених в камері так, що між ними є вузькі щілини для виходу відпресованої олії. Шнековий вал складається з окремих шнеків, розділених проміжними шайбами і розсікачами.

За рахунок зменшення обсягу матеріалу в прес модулі відбувається збільшення тиску, яке вичавлює з пресованої маси олію. Олія стікає через щілини по периметру зеерной камери. Накопичена олія з фузамі направляється на очистку. Через вихідну втулку макуха виводиться з шнекового преса.

Прес призначений для віджиму олії з насіння олійних культур шляхом пресування гарячим способом, перш за все насіння олійного ріпаку, соняшнику та інших олійних культур.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕСІВ ДРУГОГО ВІДЖИМУ

Преса для другого віджиму спроектовані для остаточного віджиму без подальшої екстракції. Можливо також їх переобладнання без великих витрат у форпрес.

Прес являє собою роз'ємну зеерную камеру на рамі зі шнековим валом всередині. Стінки зеерной камери складаються з планок, покладених в камері так, що між ними є вузькі щілини для виходу відпресованої олії. Шнековий вал складений з окремих шнеків, розділених проміжними шайбами.

За рахунок зменшення обсягу матеріалу в прес модулі відбувається збільшення тиску. Відпресована олія стікає через щілини по периметру зеерной камери. Накопичена олія з фузамі направляється на очистку. Через вихідну втулку макуха виводиться з шнекового преса.
ЗАСТОСУВАННЯ НАШИХ ІННОВАЦІЙНИХ РІШЕНЬ ДОЗВОЛЯЄ ВИРОБЛЯТИ В КОМПЛЕКСІ РОЗРАХУНОК І ВИГОТОВЛЕННЯ ДЕТАЛЕЙ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ БУДЬ-ЯКОГО ПРЕСА, З МЕТОЮ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРОДУКТИВНОСТІ, ЕФЕКТИВНОСТІ ВІДЖИМУ І ЗБІЛЬШЕННЯ ТЕРМІНУ СЛУЖБИ ОБЛАДНАННЯ В 2,5-3 РАЗИ.
ПЕРЕВАГИ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПРЕСІВ ПІДПРИЄМСТВОМ Д.ЕНЕРДЖИ

  • Збільшення продуктивності до 40%
  • Висока ефективність віджиму
  • Зниження температурного режиму продукту (мезги) покращує якість олії на виході
  • Збільшення терміну служби обладнання у 2,5-3 рази
  • Легкість в експлуатації і безпека використання
  • Зменшення простою всього виробництва, пов'язаного з технічним обслуговуванням устаткування
Перераховані вище характеристики досягаються в результаті таких рішень:
• Усунення недоліків типовий зеерной планки компанією Д.ЕНЕРДЖИ
• Інноваційні особливості шнекових наборів Д.ЕНЕРДЖИ
ПОРІВНЯЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРЕСА ЄТП-20 ДО І ПІСЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ