АВТОМАТИЗАЦІЯ ОБ'ЄКТІВ

Останнім часом суттєво зросли вимоги, що висуваються підприємцям в процесі ведення бізнесу. Для успішного виживання на ринку та реалізації стратегії розвитку і підвищення ефективності виробництва потрібен високий рівень автоматизації систем керування технологічними процесами.

Д.ЕНЕРДЖИ — компанія, яка підніме Ваш бізнес на новий рівень розвитку!

Автоматизована система керування технологічним процесом (АСК ТП) — сукупність технічних і програмних засобів, призначених для автоматизації керування технологічним обладнанням на промислових підприємствах.

Основні переваги АСК ТП:
  • Збільшення прибутковості та зниження витрат підприємства
  • Контроль і оптимізація діяльності підприємства
  • Підвищення ККД промислових комплексів за рахунок оптимальних алгоритмів керування
  • Уніфікація процесів, виключення впливу людського фактора і зниження аварійності
  • Підвищення зручності і ергономічності експлуатації комплексу обладнання
  • Застосування міжнародних стандартів управління виробничим процесом.

Основна мета впровадження АСК ТП — це підвищення економічної ефективності, поліпшення якості продукції і зростання прибутку підприємства. Досягнення цієї мети можливо лише при досконалому проведенні всього комплексу робіт в області створення інтегрованих систем комплексної автоматизації, побудованих на базі сучасних технічних, програмних і комунікаційних засобів і технологій.
Компанія Д.ЕНЕРДЖІ володіє всіма необхідними технологічними і інтелектуальними ресурсами для вирішення завдань в області АСК ТП.

Ми надаємо повний спектр послуг з автоматизації та оптимізації об'єктів виробництва і розглядаємо впровадження АСК ТП як інженерно-консультаційний процес. Це включає індивідуальний підхід і узгоджені дії з Замовником, спрямовані на введення системи в промислову експлуатацію. Проведення на кожному етапі регламентих робіт, контроль та перевірку результатів. Використання сертифікованого обладнання та матеріалів. Дотримання правил і вимог ДСТУ, галузевих та інших стандартів, прийнятих на об'єктах автоматизації.

Система автоматизації в цілому реалізована на базі високошвидкісного контролера PFC-200 і модулів вводу / виводу 750-й серії WAGO (Німеччина). Управління системою АСК, збір і обробка даних, відображення та архівування інформації від аналогових датчиків, що базуються на програмному забезпеченні WinCC версії 7.4 від лідера промислової галузі автоматизації — Siemens (Німеччина). Наша команда ідеальний симбіоз в роботі з контролеролерами WAGO, програмуванні в середовищі Codesys 2.3, і додатковим ПЗ від Siemens.
У якості пускової апаратури електрообладнання застосовуються контактори і автоматичні вимикачі та реле захисту двигуна Lovato (Італія). Для потужних електродвигунів застосовуються сучасні частотні перетворювачі, що значно знижує навантаження на розподільчу мережу підприємства і збільшує її ресурс.
Контроль рівнів сипучого продукту здійснюється вібраційними датчиками провідного світового бренду Endress + Hauser серії Soliphant M / FTM 20, а контроль рівнів рідких середовищ - Liquiphant / FTL 31, які в 100% випадках захищають конвеєрне та інше обладнання від несанкціонованих перенавантажень.

Наші інженери КВПіА виконують комплексну автоматизацію та візуалізацію всіх процесів виробництва. Замовнику надається конструкторська документація, все необхідне обладнання і програмне забезпечення, проводиться монтаж і пуско-налагоджувальні роботи, інтеграція і налаштування об'єктів автоматизації, навчання персоналу. На всі розроблені та впроваджені системи керування надається гарантійне і післягарантійне обслуговування.