ТЕХНОЛОГІЧНІ ЛІНІЇ МАСЛОЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ

ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНІ ЗАВОДИ Д.ЕНЕРДЖИ — НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МАСЛОЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ
За час своєї роботи наша компанія успішно реалізувала понад 20 проектів в олійно-жировій галузі. Нами спроектований, побудований, встановлений і запущений в експлуатацію ряд комплексних ліній пресування, ліній рафінування олії, ліній екстракції. При проектуванні і будівництві об'єктів, а також окремих вузлів і агрегатів висококваліфіковані фахівці компанії застосовують тільки інноваційні технічні та конструкторські рішення.
ПЕРЕВАГИ ОБЛАДНАННЯ ВИРОБНИЦТВА Д.ЕНЕРДЖИ
1
БЕЗДОГАННА ЯКІСТЬ
Технологічне обладнання основного процесу відповідає сучасним вимогам, як з матеріального виконання, так і за технологією виготовлення.

Вироблене встаткування та технологічні схеми не поступаються якістю провідних світових виробників і здатні конкурувати з ними, при ціні значно нижче, ніж у представлених на ринку аналогів.
2
ВИСОКА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Максимальне використання вторинних енергоресурсів, завдяки наших технологій дозволяє значно знизити витрати на енерговитрати і отримати вигідний економічний ефект, який безпосередньо відбивається на фінансовій прибутку.

Наші технологічні рішення дозволяють при мінімальних фінансових витратах домогтися найбільш значної економії на енергоресурсах.
3
МІНІМІЗАЦІЯ ПРОСТОЮ ВИРОБНИЦТВА
Висока якість нашого обладнання гарантує збільшення терміну служби і зносостійкість, що в свою чергу мінімізує простої виробництва, пов'язані із зупинкою лінії на ремонт і технологічне обслуговування.

Зменшення простою всього виробництва є значний потенціал для зростання обсягів виробництва.
4
АВТОМАТИЗАЦІЯ ВИРОБНИЦТВА
Автоматизація технологічних процесів із застосуванням сучасного обладнання світових виробників дозволяє забезпечити безпеку технологічних ліній, здійснити ефективний контроль над робочим станом обладнання, скоротити витрати від помилок в процесі виробництва, а також значно економити споживання енергоносіїв.
5
ГАРАНТОВАНА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Наша компанія гарантує надійну роботу і заявлену продуктивність технологічних ліній, за умови експлуатації встановленого обладнання, відповідно до технологічного режиму і наданої інструкції з експлуатації, при безперервній роботі лінії.
6
ЯКІСТЬ ПРОДУКЦІЇ
Продукція, виготовлена на виробничих потужностях наших технологічних ліній складає гідну конкуренцію продукції транснаціональних компаній і відповідає всім вимогам якості.
Приймаючи рішення про запуск маслоекстракційного заводу або реконструкції існуючої виробничої бази, довірте реалізацію цього проекту професіоналам Д.ЕНЕРДЖИ.

ТОДІ ВАШ БІЗНЕС БЕЗСУМНІВНО ЧЕКАЄ УСПІХ!