ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ МАСЛОЖИРОВОЇ ГАЛУЗІ

ВИРОБНИЦТВО • МОДЕРНІЗАЦІЯ • КОМПЛЕКТУЮЧІ ТА ЗАПЧАСТИНИ
ТОСТЕР ВИРОБНИЦТВА Д.ЕНЕРДЖИ — ВИСОКОЯКІСНЕ ОБЛАДНАННЯ, ЯКЕ ВІДПОВІДАЄ СУЧАСНИМ ВИМОГАМ ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ. ТОСТЕР Є НЕОБХІДНИМ УСТАТКУВАННЯМ ЕКСТРАКЦІЙНИХ ЦЕХІВ, ЯКІ ВИРОБЛЯЮТЬ ОЛІЇ І ПРИЗНАЧЕНИЙ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ РОЗЧИННИКІВ, СУШІННЯ І ОХОЛОДЖЕННЯ ШРОТУ.

Знежирений в процесі екстракції шрот може містити від 25 до 40% розчинника і води. Розчинник знаходиться в шроті в зв'язаному стані, у вигляді місцелли. Його видаляють шляхом відгону. Відгін розчинника зі шроту проводиться в чанних вапаровувачах (тостери), в яких шрот обробляють гострою парою при перемішуванні.

Тостер є вертикальною колону, що складається з декількох відділень (чанів), стінки яких обігріваються водяною парою. Чани встановлені один над одним і виготовлені з низьковуглецевої сталі.

Чани оснащені оглядовими вікнами, інспекційниим дверцятами з прокладкою ущільнювача, штуцерами для контрольно-вимірювальних приладів. Кожен чан має прямокутний отвір, через який шрот переміщується з відділення до відділення.
Шрот надходить у верхню частину тостера, і потрапляє в нагрівається парою чан(и) попередньої відгону, де відбувається їх рівномірний розподіл за допомогою мішалок. Шрот переміщається з одного чана в інший через спеціальні отвори. Верхні чани називаються чанами попереднього відгону, так як для нагріву використовується тепло від нагрітої поверхні чана для випарювання парів гексану з шроту без зволоження. Основні (середні) чани забезпечують нагрів, як глухим паром, так і від контакту з гострим паром для видалення основного обсягу розчинника зі шроту і необхідного зволоження для тостірованія шроту. Поєднання невеликого підвищення вологості і температури забезпечує необхідні поживні характеристики шроту. У кожному чані є розпірні трубки для проходження парів з одного чана в наступний. Кількість і положення таких отворів точно розраховано для забезпечення оптимального контакту парів зі шротом. Пари рухаються протитечією до руху шроту. Рівні шроту в даних чанах регулюється за допомогою самотеків, за якими шрот переміщається вниз установки тостера. Чан подачі гострої пари оснащений шлюзовим затвором спеціальної конструкції, з приводом з регульованою швидкістю для підтримки необхідного рівня в установці.

Переміщення шроту регулюється автоматично (ротаційний клапан, шиберний затвор). Конструкція регулюючих клапанів дозволяє змінити рівень шроту в кожному чані при безперервному режимі роботи без зупинки обладнання. Кожен чан оснащений однією або декількома мішалками, які приводилися в обертання від загального валу, що проходить через весь тостер.

Температура вихідних продуктів, може регулюватися вручну або за допомогою системи автоматичного регулювання.

Електродвигун тостера управляється частотним перетворювачем, що дозволяє домагатися найбільш високих показників якості шроту, а також знижує навантаження на енергорозподільчих мережу підприємства.

В системі автоматизації тостера використовується пневматичне обладнання Camozzi, трансмітери положення YTC, сигналізатори рівнів в чанах Pepperl + Fuchs.

Електродвигун тостера управляється частотним перетворювачем, що дозволяє домагатися найбільш високих показників якості шроту, а також знижує навантаження на енергорозподільчих мережу підприємства.

Вал тостера оснащений датчиком швидкості. У комплекті поставки передбачена герметична шібберная засувка на вході продукту в тостер, яка в разі виникнення аварійної ситуації не допустить потрапляння парів гексану з екстрактора в тостер або ж гострої пари з тостера в екстрактор. Для контролю подачі гексана встановлюється ротаметр KROHNE.
ОСОБЛИВОСТІ І ПЕРЕВАГИ ТОСТЕРА КОНСТРУКЦІЇ «ШУМАХЕР» ВИРОБНИЦТВА Д.ЕНЕРДЖИ:

  • Можливість регулювання рівня продукту в кожному чані апарату індикаторами рівня;
  • Висока герметичність завдяки установці ротаційного клапана в чані «гострого» пара;
  • Установка ротаційного клапана в чані охолодження шроту забезпечує регулювання рівня продукту;
  • Конструкція днищ для проходу парогазової суміші виконана таким чином, що забезпечує високу ефективність;
  • Зниження втрат розчинника забезпечується унікальним противотоком, а також інноваціями в напрямках потоків пара і шроту в усьому апараті;
  • Високий ступінь безпеки досягається шляхом стабілізації температури шроту в нижніх чанах;
  • Автоматичне регулювання рівня і спеціальні перевантажувальні клапани і шлюзові затвори з частотним регулюванням швидкості забезпечують ефективність роботи апарату;
  • Низькі витрати енергії на тонну продукту.
  • Висока зносостійкого обладнання, відповідність всім сучасним вимогам технології виготовлення.